Często zadawane pytania

Często zadawane pytania

Jak rozpocząć używanie Aidian Academy?

Aidian Academy wymaga zawarcia rocznej umowy. Skontaktuj się ze sprzedawcą.

Jaka jest opłata licencyjna Aidian Academy?

Każdy uczestnik potrzebuje licencji (nr kat. 154801), aby uzyskać dostęp do platformy e-learningowej Aidian Academy. Dostęp do Aidian Academy jest możliwy za pomocą hasła.

Ile wynosi opłata za kurs w Aidian Academy?

Opłata za jeden kurs (nr kat. 154802) umożliwia wszystkim uczestnikom, posiadającym licencję, zapisanie się na jeden kurs. Możesz wybrać jeden kurs lub kombinację kursów. Możesz też łatwo dodać dalsze kursy.

Kto jest koordynatorem?

Dla dużej grupy studentów można dodatkowo przydzielić koordynatora jako dalszą funkcję. Koordynatorem jest uczestnik z Twojej grupy, który może dodawać nowych uczestników do grupy, śledzić ich postępy w kursach i otrzymywać informacje o wydanych certyfikatach.

Jak można uzyskać dostęp do Aidian Academy?

Aby uzyskać dostęp do Akademii Aidian, potrzebujesz licencji. Po rozpoczęciu korzystania z usługi otrzymasz e-mail od administratora (za pośrednictwem spółki Aidian) z nazwą użytkownika (adresem mailowym), z tymczasowym hasłem oraz linkiem do Aidian Academy. Sprawdź folder spamów na wypadek, gdyby wiadomość powitalna trafiła właśnie tam.

Kto może śledzić moje postępy w kursach?

Uczestnicy Aidian Academy nie widzą siebie nawzajem. Jeśli Twoja grupa ma przydzielonego koordynatora, tylko on może widzieć Twoje postępy. Aidian Academy przestrzega przepisów RODO.