O nas

O nas

Aidian jest wiodącą firmą w zakresie diagnostyki in vitro (IVD). Oferujemy naszym klientom i partnerom najlepsze rozwiązania i usługi ukierunkowane na ich potrzeby, produkty wysokiej jakości oraz sprawne zarządzanie projektami. Opracowujemy i produkujemy niezawodne, szybkie i łatwe w użyciu testy diagnostyczne do przeprowadzania badań w miejscu opieki nad pacjentem, które wspomagają sprawną i efektywną opiekę zdrowotną.

Jesteśmy fińską spółką działającą w zakresie badań IVD z prawie 50-letnim doświadczeniem w opracowywaniu i produkcji szybkich, niezawodnych i łatwych w użyciu testów diagnostycznych, przede wszystkim dla podstawowej opieki zdrowotnej.

Naszym klientom i partnerom oferujemy najlepsze rozwiązania i usługi dostosowane do ich potrzeb, jak również produkty wysokiej jakości i sprawne zarządzanie procesami.

Naszym głównym celem jest zapewnienie elastycznych rozwiązań klientom ze specyficznymi wymaganiami.

Mamy 300 pracowników, którzy chcą przodować w ulepszaniu opieki zdrowotnej. Dzięki podejmowaniu właściwych decyzji we właściwym czasie, pomagamy w walce z jednym z największych zagrożeń dla zdrowia na świecie, mianowicie opornością na środki przeciwdrobnoustrojowe.

Oprócz głównej siedziby w Espoo w Finlandii mamy swoje filie w 12 różnych krajach: Szwecji, Norwegii, Danii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Holandia, Belgia, Estonia i Chinach.

Koncentrujemy się na rozwoju naszej firmy i produktów, które spełniają wymagania naszych klientów dzisiaj i w przyszłości.

Działamy w ponad 60 krajach na świecie.

Naszym sztandarowym produktem jest QuikRead go®, który jest używany na całym świecie, a nasi klienci korzystają z prawie 60 000 urządzeń. Spełniamy wymagania normy ISO 13485 oraz FDA.

Wartości

  • Wartości
  • Misja
  • Wizja